contact


Kid Dynamite, foto: Maarten Laupman

KANTOOR

Bezoekadres
Delftsestraat 17 C
3013 AC Rotterdam
info@northsearoundtown.nl

Factuuradres
Tijs van Zeventerstraat 15
3062 XP Rotterdam

PROGRAMMA

Inschrijvingen gesloten
E programma@northsearoundtown.nl
06 282 34 015

PERS

Informatie, beeldmateriaal en persberichten: perspagina

marketing & communicatie 

Michelle Wilderom
MCPR, North Sea Round Town
E michelle@northsearoundtown.nl
T 06 814 17 079

Isa Leijdekkers
Medewerker, online, redactie en logistiek
E isa@northsearoundtown.nl 

Aukje Zwartjes
Medewerker, festivalperiode 23 juni t/m 15 juli
E aukje@northsearoundtown.nl

Naomi de Lange
Stagiaire, publieksonderzoek
E naomi@northsearoundtown.nl

PRODUCTIE

Cro Lampe
Producent, North Sea Round Town
E cro@northsearoundtown.nl
T 06 282 34 015

Casper Houtman
Producent, het JazzSchip
E casper@northsearoundtown.nl

Mick Pauwe
Producent, Buurtconcerten verzorgingshuizen
E mick@northsearoundtown.nl

Partners 

Michelle Wilderom
Sponsors, fondsen, partners
E michelle@northsearoundtown.nl
T 06 814 17 079

Daniek Cappetijn
Fondsen
E relatiebeheer@northsearoundtown.nl

direcTIE

Programma en financiëel beleid, Cro Lampe
Strategisch beleid en publieksontwikkeling, Michelle Wilderom

ORGANISATIE

In aanloop naar het festival wordt de organisatie uitgebreid met programmeurs, producenten, productie- en communicatiemedewerkers. Daarnaast werkt de gehele stad mee om het fringe festival tot een zo groot mogelijk succes te maken: locaties, programmapartners, musici, platforms voor talentontwikkeling, grootstedelijke partijen, fondsen, vrijwilligers en het publiek.

 stichting

North Sea Round Town is een programma van Stichting RIFF en heeft een ANBI-status. 

 bestuur

Aad Meijboom, voorzitter
Jan de Jonge, secretaris
Nina Draaijers, penningmeester
Roufaida Aboutaleb, bestuurslid
Mischa Andriessen, bestuurslid
Gabriel Oostvogel, bestuurslid
Romke Wybenga, bestuurslid

PROGRAMMA ADVIES

Daan Bogers, Stadsprogramma
Frank Bolder, Mojo, LantarenVenster
Frank van Berkel, BIMHUIS, Festival Jazz International Rotterdam
Guido van Dieren, BIRD
Programmeur, Jazz International Rotterdam
Keimpe de Jong, de Nazaten, Kid Dynamite
Michelle Kuypers, Mojo, North Sea Jazz
Programmeurs, jazzpodia, educatiepartners en stadsprogramma's

RAad van advies

Alfons van Gulick, Nedspice Holding B.V.
Eric Wehrmeijer, voormalig directeur RTV Rijnmond
Jan Willem Luyken, Mojo, Directeur North Sea Jazz Festival
Jos van der Vegt, Nationaal register, voormalig Kamer van Koophandel Rotterdam en directeur Ahoy
Mai Elmar, directeur MPI & Cruise Port Rotterdam
Paul van Oort, zelfstandig cultureel manager en adviseur

 colofon

Fotografie:
Eric van Nieuwland, Hielke Hoogendorst, Maarten Laupman
Video:
Rob van Pelt
Ontwerp:
Stofrotterdam
Website:
Superlatief

 
Naar boven